czwartek, 28 lipca 2011

One lovely blog award

Wzruszyłam się, gdy się dowiedziałam, że Alejarna obdarowała mnie  wyróżnieniem o takim właśnie tytule. Moje zdziwienie i ogromna radość były tym większe, że wyróżnienie przypadło na czas mojego blogowego milczenia- o jego powodach opowiem innym razem.
Baaaaaardzo serdecznie dziękuję i trudno tak po prostu słowami opisać wielką radość którą odczuwam z tego powodu-jestem zaszczycona.
A teraz powinnam wypełnić zasady wyróżnienia:
1. Logo nagrody:
2. Przekazanie wyróżnienia 16 blogom- tak naprawdę, chciałbym to wyróżnienie przekazać wszystkim blogom, które są przeze mnie obserwowane i które widnieją na bocznym pasku, ale ponieważ trudno mi będzie powiadomić wszystkie te osoby, nominalnie wybiorę 16 z nich (kolejność zupełnie przypadkowa):
 1. Aqratnie
 2. Hand made by Fasola
 3. Jagodowy zagajnik
 4. Kocioł Czarownicy
 5. English style- wnętrze z duszą
 6. By-giraffe
 7. Tomaszowa chata
 8. Robótkowo TFUrczo
 9. Be- być i tworzyć
 10. Blog bez tytułu
 11. See you at five
 12. Cassia.wu
 13. E-wełenka
 14. Fiubzdziu
 15. Pimposhkowe dzierganie
 16. Gotuję bo lubię
 A teraz powinnam napisać 7 rzeczy o sobie, ale jestem tak nudną osobą, że wybaczcie nie napisze nic :P

13 komentarzy:

 1. CHMURKO-BARDZO DZIEKUJĘ !! TO STRASZECZNIE MIŁO Z TWOJEJK STRONY!!! BUZIOLE!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu, po pierwsze dziękuję za wyróżnienie,a że się potrójnie skumulowało w ciągu trzech dni, to się już nie wymigam i nie przemilczę ( ostatnio udało mi się ani pisnąć o nagrodzie i uszło mi na sucho :)))
  Co do siedmiu rzeczy, których nie raczysz nam tu, leniuszku, zdradzić, to zaraz sam napiszę, co wiem. I wcale a wcale nie jesteś nudna osobą , kłamczuszku!!! :)))A kto maluje, dzierga, dekupażuje, krowom pod ogon zagląda jak trza i kocio-psią mamą jest? A haftuje krzyżykami, a mota przeróżne gwiazdy itp, itd, i pięknie opowiada o swoich ( i maminych) robótkach, i to wszystko nazywa się NIC ???:)))Proszę natychmiast skorygować swoje ostatnie zdanie!!! :))) Duża Buźka :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje za wyróznienie:* Chyba trochę niezasłużone, bo moje blogowanie jest w powijakach na razie, nie mniej będę się starać na nie pracować:) A co do Twojej nudności - Chmurko kokietko nie daj się prosić i napisz coś o sobie. Bo dowodów na to, że nudna nie jesteś dostarczyła lewkonia:)Ja je potwierdzam, no i mogłabym dorzucić od siebie parę sekretów.... Ale wolę poczytać twój wpis. Buzialki ślę!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się dziewczyny że wyróżnienia przypadły Wam do gustu, Lewkoniu, Agnieszko z tym ostatnim zadaniem to taki wytrych jak się pewnie sama domyślasz. Niby samo prowadzenia blogu jest formą ekshibicjonizmu i pisząc posty opowiadam o sobie tak spontanicznie a nie na zawołanie 7 rzeczy, i nic konstruktywnego nie przychodziło mi do głowy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo dziękuję za wyróżnienie ale jestem tu "świeża" więc nie znam nawet połowy blogowych osobowości potrzebnych do spełnienia pierwszego warunku, więc mam taką myśl czy mogę zgłosić się za rok po odbiór nagrody - będę pilnie czytać inne blogi by wybrać aż 16. No i sama postaram się niczego nie spaprać u siebie by nagroda dalej była aktualna :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Wełenko, nie widzę żadnego problemu z przesunięciem terminu po prawdzie nie jestem specjalistą z zakresu blogowych nagród - jeśli ktoś mnie obdarowuje z chęcią korzystam, ale nie sadze żeby to był jakiś problem, lub po prostu nominuj mniej osób :) wedle życzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. moja droga Chmurko nie chciałam Cię w żaden sposób urazić - bardzo się cieszę że, o mnie pomyślałaś przyznając mi wyróżnienie, ale chciałam w pełni spełnić warunki otrzymania wyróżnienia więc zgłoszę się za jakiś czas:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ ja myślałam pisząc że daję znać w swoim komentarzu o tym że nie należy się tymi zasadami tak bardzo przejmować :) Zgłaszaj się zgłaszaj za jak długo chcesz :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 9. a pewnie że, się zgłoszę :D

  OdpowiedzUsuń
 10. O to ja się bardzo cieszę że Ty się cieszysz i jeszcze teraz kilka innych osób też się cieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluje wyroznienia i podpisuje sie pod nominajca Twojej Osobki:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziękuję za komplementy, i ciesze się że mogłam taką przyjemność przekazać dalej :)

  OdpowiedzUsuń