poniedziałek, 14 listopada 2011

Kto szuka..... znajdzie ;)

W nawiązaniu do poprzedniego posta piszę dziś szybciutko, że powstanie kolejna czapa  :)
Wzór pochodzi z dropsa
Czapa powstaje z resztek charismy ( po rohelin zostały mi dwa napoczęte motki )  mam nadzieję, że starczy i na otulacz, jeśli moja chcica sięgnie rękawiczek, chyba będę musiała domówić włóczki.

Zakomunikowałam i uciekam- jestem dziś baaaardzo zmęczona :)
Pozdrawiam wszystkich Zaglądających

11 komentarzy:

 1. No, i pięknie się zapowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem za ! Rób od razu cały komplecik:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmm popatrzyłam na stronę e-dziewiarki i kurczę nie ma charismy w moim kolorze aktualnie, mam nadzieję że jak skończę czapę i otulacz to głęboka zieleń powróci :))

  OdpowiedzUsuń
 4. PIEKNOŚCI...ŚLICZNY KOMPLECIK I WZOREK:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za pomysły na rozgryzienie wzorku na czapce:) ale... hmmm.... wg Twojego pomysłu wypadało by co trzecie oczko dobrać, żeby między 2 lewe wsadzić prawe przekręcone, a nie wygląda to jakby robótka od tego momentu przybrała 30% więcej oczek:( no i ja tak coś czuję, że tam są jednak 2 oczka, tylko jakoś zamotane.... tam są takie jakby na przemian wyciągane pętelki/oczka.... jakby 1 oczko robione z "nóżką" oczka drugiego na jedno i potem drugie normalnie a w następnym rzędzie odwrotnie...... co myślisz?? jeszcze pokombinuję, na pewno dam znać, jakbym trafiła w toto:))) dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny wybór! Piękna czapka, może i ja sie kiedyś na nią skuszę?

  OdpowiedzUsuń
 7. Skuś się skuś, bardzo przyjemny wzór, prosty i szybki, ja tylko zmniejszyłam ilość oczek w czapce, ale też robiłam z innej włóczki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, hej, a ja sobie kupiłam podobna wełenkę, właśnie na czapę i otulacz :))) Tylko gdzie znaleźć ten wzór? Chyba nie dam rady bo umiem tylko lewo prawo i ryż :(
  Właśnie sprawdziłam na etykietce, cóż to takiego, no i ... tak to jest, jak ślepy kupuje bez okularów, wprawdzie wiem od sprzedawczyni,że to z domieszką wełny, ale można prać w pralce, i że druty 4-4,5, ale dokładnie przeczytać nie mogę, bo... po chińsku napisane! \Przykładam do ekranu... taaaak to prawie ten sam odcień, lekko śmietankowy :)
  Gdzie ja mam te druty, zaraz, zaraz.....

  OdpowiedzUsuń
 9. :) W razie czego służę pomocą, mogę wysłać instrukcję, ten wzór polecam, baaaardzo przyjemny, tylko w ilości nabieranych oczek się nie trzymałam- ja nie wiem jakie głowy oni mają, ja zrobiłam na 80 i lużnawa- ale taką chciałam, zęby kucyk się łatwo mieścił, A robótki i tak bym w pralce nie prała :)
  Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 10. To ja poproszę ten wzorek :)N maila :) Na pewno będę miała dużo pytań, uprzedzam :))))

  OdpowiedzUsuń
 11. OK wieczorkiem siądę i napiszę, najprościej jak umiem :)

  OdpowiedzUsuń