czwartek, 17 lutego 2011

Biscornu po raz kolejny i frywolne rozdawnictwo ;)

Już doszło do Adresatki, więc mogę pokazać. Tym razem w kolorze zieleni- moim ulubionym i Adresatki też, jak się okazało. Lewkoniu cieszę się, że sprawiłam Ci radość.

 
 
Co prawda wzór wybrany dość przypadkowo, ale oby wróżba odczytana przez Elizę, jakoby wiosenny kwiat przeganiał płatek śniegu, się sprawdziła :)

A teraz będzie o frywolitkach.
Podziwiam te cudowności i zazdroszczę zawsze tym którzy umieją je wykonać, dlatego kiedy koroneczka ogłosiła u siebie candy nie mogłam się oprzeć i oczywiście szybciutko się zapisałam

Szczegóły tutaj!!

Pozdrawiam wszystkich spragnionych wiosny :))


P.S. Jeszcze mi się przypomniało, że dziś chyba jest dzień kota, zatem pozdrowienia od Jego wysokości :)

13 komentarzy:

 1. Pi¦ękne biscornu a kot... tylko się zakochać. Pozdrowienia od mojego Bonifacego:)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja się zabieram za post dziękczynny i coś mnie wciąż z rytmu wybija, a międzyczasie o czymś tam próbuję pisać i nie idzie :)))
  Dziękując raz jeszcze obiecuję nadal rozsławiać Twe talenty liczne, jak to dotąd czynię w mojej okolicy, a nie tylko wśród blogowych znajomych :) Masz tu, na Opolszczyźnie, kilka utajonych fanek :)I fanów :)W tym pewnego B, który dziś (kurczę, w dniu kota? Ale numer! ) obchodzi urodziny, ale nie odbiera telefonów od swoich starych :)))
  Śliczne to Twoje-moje biscornu ;)))
  Piękne frywolitki :)
  Pa!

  OdpowiedzUsuń
 3. Najmilsze życzenia dla Borysa rzecz jasna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczne biscornu. Ten wzorek wykorzystalam na poczatku mojej fascynacji biscorniaczkami:) Twoj jest bardzo starannie wykonany i te koraliki na rogach! Gratuluje Lewkonii:)
  Poglaski dla uroczego kiciusia! Alez on musi miec milutkie to piekne futerko!

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna ta poduszeczka na igły. Kota to masz super. Dobrze mu śpi sobie w ciepełku. Zazdroszczę mu troszkę:) Pozdrawiam Borysa za uszkiem podrap.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podziwiam zdolności igielno-druciano-szydełkowe:) Uff, napisałam to. Chociaż wiem, że nie oddaje to w pełni Twoich zdolności. Piękny igielnik zrobiłaś dla Lewkonii.

  Pozdrawiam:)
  Tomaszowa

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Dziewczyny, kochane jesteście, a kot? rzeczywiście dobrze mu u nas " na ranczu", i futro faktycznie ma miłe, jedwabiste w dotyku, moja kochana babcia mów:i "angorowy jest" to pewnie zasługa tego "syjamskiego przodka":)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chmurko, te pieski to owczarki szetlandzkie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczne biscornu - bardzo je lubię robić i podpatrywać jak robią to inni:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Biscornu śliczne, przepiękne. I dzięki za tips o Candz u Koroneczki - cudne kolczyki - i ja frzwollitek nie potrafię...
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Podoba mi się poduszeczka, ale to kotek jest mistrzem posta :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie ma co ukrywać kotek króluje w całym domu ;)

  OdpowiedzUsuń