czwartek, 3 lutego 2011

Wyróżnienie

Dostałam wyróżnienie od Alexls!!  Nawet nie umiem napisać jak jest mi szalenie miło!! Alexls dziękuję Ci kochana!!!! Nie wiem czy zasłużyłam, ale dziękuję!!! :))Jeśli dobrze się orientuję, to powinnam teraz wybrać osoby, którym przekażę ten miły wirtualny upominek i tu zaczyna się problem, bo chciałabym przekazać go wszystkim. Wszystkim, których obserwuję, wszystkim, którzy piszą bloga i tworzą coś ciekawego, niepowtarzalnego, coś w co wkładają swoje serce, cząstkę swojego świata, również jeśli ich warsztatem jest słowo.
Wyróżnienie przekazuję do kilku osób, ale nie jest to równoznaczne ze stopniowaniem przeze mnie blogów na bardziej lub mniej lubiane, wybór jest troszkę przypadkowy, troszkę pokierowany aby wybrać różne rodzaje internetowej  i rękodzielniczej działalności, i skierowany przede wszystkim do osób u których nie dopatrzyłam się takiego wyróżnienia w ostatnich dniach. Są to: Lewkonia, By-giraffe, FloraDorotus76, Monalisa, Monika Madejek, Effcia, Jagusia, Basia, Jolinka.

8 komentarzy:

 1. Dziekuję, bardzo mi miło! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chmurko nie badz taka skromna! Dziekuje Ci za mile slowa! Wzruszylam sie Twoim komentarzem! Usciski!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję
  i baaardzo dziękuję :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Chmurko Miła!

  Wyróżnienie od Ciebie jest dla mnie o tyle ważne i sercu miłe, że jest ... od Ciebie.
  A co ja Ci będę tłumaczyć ... :))) Chyba to czujesz bez słów :)
  Zadziwiające są dróżki, które się nam pod nogi same ścielą. Zawsze z ciekawością na takie wkraczam. I jeszcze żadna nie zawiodła mnie donikąd. Jakoś tak na każdej z nich trafiam na ... Człowieka.
  Tym razem z przeczuciem jakimś poszłam za .. nitką do kłębka. Patrzę, a na Chmurce siedzi dziewczę hoże z przepięknym uśmiechem :))) I jak tu Jej nie polubić :)))
  Posyłam moc serdeczności :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło mi i dziękuję pięknie:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Anulko! Jestem zaszczycona:)
  Ściskam mocno***

  OdpowiedzUsuń